| дължина | 12 mm |
| ширина | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| форма | А-образен |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 12 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дължина | 12 mm |
| ширина | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| форма | А-образен |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 608 |
| мярка на резбата | 14x150 |
| тегло | 40 g |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 12 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 002 997 3430 |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| дължина | 21 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| DIN/ISO | 910 |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 12,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 21 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| DIN/ISO | 910 |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 12,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 111 997 0330 |
| дължина | 33 mm |
| мярка на резбата | m 14 x 1,5 |
| тегло | 40 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| за OEномер | 002 997 3430 cpl.1 |
| дължина | 21 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| DIN/ISO | 910 |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 12,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 12 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| не е за артикул номер | 3238 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M38 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| външен диаметър | 47 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 30 g |
| дължина на резбата | 10,6 mm |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,50 x 12 |
| размер на ключ | 13 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| за OEномер | 119 014 0822 |
| ширина | 258 mm |
| дължина | 605 mm |
| дебелина | 0,5 mm |
| тегло | 21,441 g |
| страна на монтаж | горе |
| дебелина | 0,5 mm |