| дебелина | 1,8 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,1 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| дебелина | 2,1 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| не е за артикул номер | 1547 |
| мярка на резбата | M10x1,25x12,5 |
| тегло | 20 g |
| не е за артикул номер | 1547 |
| мярка на резбата | M10x1,25x12,5 |
| тегло | 20 g |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 21 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,15 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,8 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 21 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,15 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 21 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 20,4 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 21 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 20,4 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 21 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M 10 |
| стъпка на резбата | 1,25 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 10,2 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| качество/клас | 8.8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 20,4 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | стомана |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| материал | стомана |
| качество | WP |
| качество | WP |
| материал | стомана |
| ограничение за производител | KK-type |
| допълващ артикул /допълваща информация | с винтова пробка за източване на маслото |
| брой звена на верига | 50 |