| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 14 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина на резбата | 10 mm |
| ширина | 250 mm |
| дължина | 465 mm |
| дебелина | 1 mm |
| тегло | 23,961 g |