| дължина | 37 mm |
| външна резба | M12 x 1,75 mm |
| дължина на резбата | 17 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 15 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина на болта под главата | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,039 kg |
| вътрешен диаметър | 10,8 mm |
| външен диаметър | 20,8 mm |
| дебелина | 2,6 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| форма | О-пръстен |
| дължина | 37 mm |
| външна резба | M12 x 1,75 mm |
| дължина на резбата | 17 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 15 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина на болта под главата | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,039 kg |
| дължина | 37 mm |
| външна резба | M12 x 1,75 mm |
| дължина на резбата | 17 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 15 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина на болта под главата | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| вътрешен диаметър | 11 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| мярка на резбата | M 12 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина | 25 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,75 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |