| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| външен диаметър | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| мярка на резбата | M 14 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина | 18 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 12 |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| материал | корк |
| материал на картера | стоманена пластина |
| материал | корк |
| дебелина | 2,5 mm |
| дължина | 440 mm |
| ширина | 210 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | корк |
| ширина | 210 mm |
| дължина | 440 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| тегло | 56,561 g |
| материал | гума |
| материал | гума |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| продуктов номер | 1141730 |
| материал | корк |
| качество | WP |
| материал | корк |
| материал | силикон |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| материал | гума |
| материал | гума |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| материал | корк |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с предпазна ламарина-срещу утайки за маслена сонда |
| материал | метал |
| качество | WP |
| материал на картера | стоманена пластина |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без отвор за датчик за нивото на маслото |
| допълващ артикул /допълваща информация | с предпазна ламарина-срещу утайки за маслена сонда |
| за OEномер | 0652133 - 90412847 |
| материал | алуминиева отливка |
| тегло | 3,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминиева отливка |
| тегло | 3,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминиева отливка |
| тегло | 3,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминиева отливка |
| тегло | 3,17 kg |
| необходими бройки | 1 |