| форма | О-пръстен |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| продуктов номер | 1131820 |
| материал | гума |
| външен диаметър | 22 mm |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| дебелина | 2 mm |
| мярка на резбата | M 14 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 |
| дължина | 13,5 mm |
| външен диаметър | 25 mm |
| външна резба | M 14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 10 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| материал | стомана |
| тегло | 0,018 kg |
| дебелина | 2 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дължина | 13,5 mm |
| външен диаметър | 25 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 10 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,018 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13,5 mm |
| външен диаметър | 25 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 10 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,018 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M 14 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина на резбата | 10 mm |
| дължина | 13,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| дължина | 14 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| размер на ключ | Torx |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| въртящ момент за завиване до | 14 Nm |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 13,5 mm |
| външен диаметър | 25 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 10 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 335 mm |
| ширина | 210 mm |
| дебелина | 15 mm |
| вид на гарнитурата | метално-еластомерно уплътнение (гарнитура) |
| ширина | 210 mm |
| дължина | 335 mm |
| тегло | 61,001 g |