| мярка на резбата | M 14 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| дължина | 14 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| размер на ключ | Torx |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| въртящ момент за завиване до | 14 Nm |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без отвор за датчик за нивото на маслото |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| материал | стомана |
| качество | WP |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без гарнитура на картера |
| не е за артикул номер | 4023 |
| тегло | 1270 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без отвор за датчик за нивото на маслото |
| тегло | 1,28 kg |
| необходими бройки | 1 |