| форма | А-образен |
| материал | гума/метал |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 26 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 18,5 mm |
| външен диаметър | 26 mm |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 18,5 mm |
| външен диаметър | 26 mm |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума/метал |
| външен диаметър | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 18,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| дължина | 21 mm |
| ширина | 31 mm |
| външна резба | M18x1,50 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | гума/метал |
| вътрешен диаметър | 18,5 mm |
| външен диаметър | 26 mm |
| мярка на резбата | M 18 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| не е за артикул номер | 3553 |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| тегло | 50 g |
| дължина на резбата | 20 mm |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 031.810.100 |
| дебелина | 31 mm |
| външна резба 1 | M18x1,5 mm |
| не е за артикул номер | 3553 |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| тегло | 50 g |
| дължина на резбата | 20 mm |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 031.810.100 |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 18 x 1,50 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| дължина | 31 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,044 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 31 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,044 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 21 mm |
| дължина | 31 mm |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| външна резба | M 18 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина | 31 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M18 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |