| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| не е за артикул номер | 1225 |
| мярка на резбата | 14x125 |
| тегло | 22 g |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| не е за артикул номер | 1225 |
| мярка на резбата | 14x125 |
| тегло | 22 g |
| дължина | 17,3 mm |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 22 |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 15,5 mm |
| мярка на резбата | M 16 x 1,50 x 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 8 x 8 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 17,3 mm |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 22 |
| материал | стомана |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 17,3 mm |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 22 |
| материал | стомана |
| тегло | 0,023 kg |
| необходими бройки | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| материал на картера | стомана |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| качество | WP |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| материал | стомана |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| качество | WP |