| дължина | 24 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 15 |
| размер на ключ | 13 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| ширина | 273 mm |
| дължина | 450 mm |
| тегло | 0,124 g |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | горе |