| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| дължина | 16 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| ширина | 215 mm |
| дължина | 470 mm |
| дебелина | 3 mm |
| тегло | 54,133 g |