| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 20 mm |
| външен диаметър | 26 mm |
| материал | мед |
| форма | кръгъл |
| дебелина | 1,5 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 26 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1,50 x 14 |
| размер на ключ | 17 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |