| размери на питата на радиатора | 682 X 333 X 35 mm |
| размери на питата на радиатора | 713x333x32 |
| размери на питата на радиатора | 683 X 308 X 35 mm |
| размери на питата на радиатора | 710-330-32 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 710x330 |
| размер резба вход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| материал | алуминий |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 325 mm |
| височина | 712 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 682 X 333 X 35 mm |
| дължина | 711 mm |
| ширина | 350 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/4" - 16 UNF |
| мярка на резбата 2 | 5/8" - 18 UNF |
| ID на компресор | MO |
| размери на питата на радиатора | 710 - 349 - 38 |
| охлаждащо вещество | R 134 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 711 mm |
| ширина | 333 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,9 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 11 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 7,8 mm |
| количество | 2 |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 297 mm |
| височина | 542 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 710x349 |
| размер резба вход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| размери на питата на радиатора | 713x333x32 |
| качество | WP |
| дължина | 663 mm |
| ширина | 333 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 680 mm |
| ширина | 320 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ширина | 660 mm |
| височина | 350 mm |
| дебелина | 37,5 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |