| материал | алуминий |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 396 mm |
| височина | 617 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 605 X 410 X 24 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 605 X 410 X 24 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 612x427x25 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 612 X 427 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 559x381 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |