| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4232600 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| височина | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър 1 | 27 mm |
| складово изпълнение | плъзгащ лагер |
| външен диаметър 2 | 36 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| височина | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър 1 | 27 mm |
| складово изпълнение | плъзгащ лагер |
| външен диаметър 2 | 36 mm |
| външен диаметър | 27 mm |
| материал | гума/метал |
| тегло | 0,190 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| външен диаметър | 27 mm |
| външен диаметър | 27 mm |
| материал | гума/метал |
| тегло | 0,190 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 27 mm |