| номер на артикул в чифта | 30 93 2628 |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,183 kg |
| номер на артикул в чифта | 32628 |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,183 kg |
| номер на артикул в чифта | 32627 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,19 kg |
| номер на артикул в чифта | 30 93 2627 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,19 kg |
| номер на артикул в чифта | 45761 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,263 kg |
| номер на артикул в чифта | 45760 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,263 kg |