| номер на артикул в чифта | 40556 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,456 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40555 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,456 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40558 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,079 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40557 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,456 kg |
| необходими бройки | 1 |