| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| номинална мощност | 5 W |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| номинална мощност | 5 W |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| паспортно напрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| дължина | 92 mm |
| DIN/ISO | 72601 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60 W |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |