| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| работно напрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W16W |
| номинална мощност | 16 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| конструкция на светлините | халогенен |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H7 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PX 26 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | D3S (газоразрядна лампа) |
| конструкция на светлините | биксенон |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-5 |
| тип на крушката | D3S (газоразрядна лампа) |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-5 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |