| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H3 |
| изпълнение на фасунката | PK22s |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| паспортно напрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | вис.1 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | P 14,5 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| тип на крушката | T4W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| тип на крушката | T4W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H3 |
| изпълнение на фасунката | PK22s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | C5W |
| изпълнение на фасунката | SV8,5-8 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H3 |
| изпълнение на фасунката | PK22s |
| дължина | 92 mm |
| DIN/ISO | 72601 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60 W |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| височина | 63 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | вис.1 |
| изпълнение на фасунката | P14,5s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H3 |
| изпълнение на фасунката | PK22s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 55 W |
| тип на крушката | H3 |
| изпълнение на фасунката | PK22s |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |