| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| паспортно напрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | H3 |
| номинална мощност | 55 W |
| изпълнение на фасунката | PK 22 s |
| електронапрежение | 12 V |
| конструкция на светлините | халогенен |
| контролен знак за преглед | ECE |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| конструкция на светлините | ксенон |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| конструкция на светлините | биксенон |
| конструкция на светлините | ксенон |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk32d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| конструкция на светлините | биксенон |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| конструкция на светлините | ксенон |
| номинална мощност | 35 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | Pk 32 d-2 |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk 32 d-2 |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| конструкция на светлините | биксенон |
| конструкция на светлините | ксенон |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk 32 d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| тип на крушката | D1S (газоразрядна лампа) |
| номинална мощност | 35 W |
| изпълнение на фасунката | Pk 32 d-2 |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 24 V |
| конструкция на светлините | биксенон |