| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| тип на крушката | T4W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| тип на крушката | T4W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 45/40 W |
| тип на крушката | R2 (Bilux) |
| изпълнение на фасунката | P45t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |
| тип на крушката | T4W |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA9s |
| продуктов номер | 0801350 |