| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | C5W |
| изпълнение на фасунката | SV8,5-8 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21/5 W |
| тип на крушката | P21/5W |
| изпълнение на фасунката | BAY15d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 60/55 W |
| тип на крушката | H4 |
| изпълнение на фасунката | P43t |