| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 16 mm |
| ширина | 19 mm |
| тегло | 0,48 kg |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 47 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина 2 | 17,3 mm |
| ширина 2 | 20,3 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 47 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 20,25 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 25 mm |