| външен диаметър | 39,88 mm |
| външен диаметър | 50,29 mm |
| вътрешен диаметър | 17,46 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 14,61 mm |
| ширина | 14,73 mm |
| външен диаметър | 39,88 mm |
| външен диаметър | 50,29 mm |
| вътрешен диаметър | 17,46 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 14,61 mm |
| ширина | 14,73 mm |
| вътрешен диаметър | 17,462 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 39,878 mm |
| външен диаметър | 50,292 mm |
| ширина | 14,605 mm |
| ширина | 14,732 mm |
| малък комплект | |
| външен диаметър | 39,878 mm |
| външен диаметър | 50,292 mm |
| вътрешен диаметър | 17,462 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 14,605 mm |
| ширина | 14,732 mm |
| ширина | 14,7 mm |
| ширина | 14,6 mm |
| вътрешен диаметър | 17,5 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 39,9 mm |
| външен диаметър | 50,3 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| вътрешен диаметър | 17,462 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 39,878 mm |
| външен диаметър | 50,292 mm |
| ширина | 14,605 mm |
| ширина | 14,732 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| външен диаметър | 39,88 mm |
| външен диаметър | 50,29 mm |
| вътрешен диаметър | 17,46 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 14,61 mm |
| ширина | 14,73 mm |
| външен диаметър | 67,98 mm |
| вътрешен диаметър | 40,99 mm |
| ширина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 40,988 mm |
| външен диаметър | 67,975 mm |
| ширина | 18,001 mm |