| страна на монтаж | предна ос |
| брой дупки на джанта | 4 |
| разстояние между дупките за закрепване | 24 |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| тегло | 1,92 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| разстояние между дупките за закрепване | 48,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| тегло | 2018 g |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 40,5 mm |
| тегло | 1,96 kg |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 151 mm |
| дебелина | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2,42 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 102 mm |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| тегло | 1,52 kg |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| тегло | 1,92 kg |
| ширина | 40,5 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 102 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| тегло | 1,52 kg |
| ширина | 40,5 mm |
| тегло | 1,92 kg |
| единицамярка за количество | комплект |
| външен диаметър 1 | 102 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2495 g |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 102 mm |
| брой на дупките | 4 |
| складово изпълнение | търкалящ лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| тегло | 1,88 kg |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 142 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| дебелина | 69 mm |
| тегло | 2,42 kg |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| външен диаметър 1 | 142 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 32 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дебелина | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2,42 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |