| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| височина | 82 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 43/45 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4100180 |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 45 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,98 kg |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| външен диаметър 1 | 82 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| тегло | 1,02 kg |
| ширина | 40,25 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 118 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 498 0037 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| височина | 37 mm |
| не е за размер на джантите | 20 цол=инч |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 95 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| височина | 37 mm |
| мярка на резбата | M16x1,5x77 |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 180 |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| ширина | 40,3 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| алтернативен ремонтен комплект | 100 498 0122 |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| височина | 40 mm |
| тегло | 1090 g |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| височина | 40 mm |
| мярка на резбата | M16x1,5x77 |
| мярка на резбата | M12x1,5x45 |
| брой на дупките | 4 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 131 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| ширина | 40 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 41 mm |
| тегло | 1,41 kg |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 95 mm |
| външен диаметър 2 | 130,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4100280 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 39 mm |
| височина | 130 mm |
| ширина | 127 mm |
| брой звена на верига | 180 |
| тегло | 1640 g |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 91 mm |
| тегло | 2,82 kg |
| външен диаметър | 130 mm |
| ширина | 40,25 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4100015 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 95 mm |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| външен диаметър 2 | 130,5 mm |
| за OEномер | 8E0 498 625 B |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 95 mm |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| външен диаметър 2 | 130,5 mm |
| ширина | 91 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| ширина | 40 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| ширина | 127 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| външен диаметър | 130 mm |
| ширина | 91 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| ширина | 40 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 127 mm |
| ширина | 40 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външен диаметър 1 | 82 mm |
| външен диаметър 2 | 85 mm |
| тегло | 1,57 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 37 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външен диаметър 1 | 83 mm |
| външен диаметър 2 | 85 mm |
| тегло | 1,57 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 3280 g |
| брой на дупките 1 | 5 |
| брой на дупките 2 | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 3,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 3,1 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 127 mm |
| ширина | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| външен диаметър | 56 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 5 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 3,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| ширина | 127 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 131 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |