| тегло | 1662 g |
| брой на дупките | 4 |
| брой на полюсите | 48 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 40,25 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| външен диаметър 1 | 85 mm |
| външен диаметър 2 | 133 mm |
| ширина | 40 mm |
| ширина | 42,25 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |