| страна на монтаж | предна ос |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 85 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| ширина | 40 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 40,3 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| тегло | 1662 g |
| брой на дупките | 4 |
| брой на полюсите | 48 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 40,25 mm |
| вътрешен диаметър | 43 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| ширина | 40,45 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,58 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър 1 | 43 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 45 mm |
| външен диаметър 1 | 85 mm |
| външен диаметър 2 | 133 mm |
| ширина | 40 mm |
| за OEномер | 4F0 498 625 B |
| ширина | 40,45 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,58 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 42,25 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |