| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4102550 |
| алтернативен ремонтен комплект | 300 334 1102/S |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| височина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,57 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| височина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,57 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,61 kg |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 42 mm |
| външен диаметър 1 | 75 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| тегло | 660 g |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 37 mm |