| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,008 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 85 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 1085 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър | 85 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| ширина | 41 mm |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| складово изпълнение | двуредов |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,913 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 41 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| складово изпълнение | двуредов |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,913 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 41 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,008 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 41 mm |
| тегло | 0,35 kg |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| ширина | 41 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 51 mm |
| тегло | 0,72 kg |
| външен диаметър | 147 mm |
| ширина 2 | 82 mm |