| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 42 mm |
| диаметър | 42 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 80,03 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| алтернативен ремонтен комплект | 300 334 1100/S |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| височина | 42 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4012630 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър 1 | 42 mm |
| външен диаметър 1 | 80 mm |
| ширина 1 | 42 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 42 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| височина | 42 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| ширина | 64 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| ширина | 42 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 42 mm |
| тегло | 0,75 kg |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 42 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 42 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| ширина | 64 mm |
| брой звена на верига | 290 |
| тегло | 2165 g |
| брой на дупките | 5 |
| брой на полюсите | 48 |
| Диаметър на точките на укрепване | 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със зъбно колело |
| външен диаметър | 139 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| ширина | 64 mm |