| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 16 mm |
| ширина | 18 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 16 mm |
| ширина | 18 mm |
| външен диаметър 1 | 59,13 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 34,99 mm |
| ширина 1 | 15,88 mm |
| външен диаметър 2 | 45,24 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 21,99 mm |
| ширина 2 | 15,49 mm |
| външен диаметър 1 | 59,13 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 34,99 mm |
| ширина 1 | 15,88 mm |
| външен диаметър 2 | 45,24 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 21,99 mm |
| ширина 2 | 15,49 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| ширина | 16 mm |
| ширина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 80,03 mm |
| ширина | 42 mm |