| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| ширина | 50 mm |
| ширина | 50 mm |
| ширина | 46 mm |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| външен диаметър | 88 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2,082 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 30 |
| ширина | 87 mm |
| външен диаметър | 144 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 100 mm |
| височина | 50 mm |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър | 33 mm |
| ширина | 87 mm |
| външен диаметър 2 | 144 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 30 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2,34 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| ширина | 50 mm |
| ширина | 50 mm |
| ширина | 46 mm |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| външен диаметър | 88 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2,082 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 50 mm |
| тегло | 3,72 kg |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 46 mm |
| вътрешен диаметър | 51 mm |
| външен диаметър | 88 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 2,34 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 87 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 30 |
| външен диаметър | 33 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър 2 | 144 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 144 mm |