| ширина | 36 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| ширина | 36 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| ширина | 42 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |