| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 33 mm |
| височина | 72 mm |
| диаметър | 35 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4105500 |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,65 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 33 mm |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,65 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 33 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 33 mm |
| тегло | 0,56 kg |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 35 mm |
| външен диаметър 1 | 72 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| тегло | 0,66 kg |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 33 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 33 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 33 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 33 mm |
| външен диаметър | 72,02 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 28 mm |
| брой звена на верига | 250 |
| тегло | 655 g |
| складов код | D |
| ширина | 33 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без сензорен пръстен за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без интегриран колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик за оборотите |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 129,1 mm |
| ширина | 58 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1,84 kg |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| ширина 2 | 34 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 32 mm |
| височина | 129,1 mm |
| ширина | 58 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 33 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4105930 |
| външен диаметър | 72,02 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| ширина | 28 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| ширина | 58 mm |
| ширина 2 | 34 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| външен диаметър | 72,02 mm |
| ширина | 28 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| фланец | 128 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 128 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 129,1 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| ширина | 58 mm |
| ширина | 58 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| тегло | 1805 g |
| брой на дупките | 4 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 129,1 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 129,1 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| външен диаметър | 129,1 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| ширина | 58 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 129,1 mm |
| ширина | 58 mm |