| ширина | 36 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| височина | 69 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 51 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| тегло | 5,22 kg |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| височина | 69 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината 1 | 51 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| тегло | 5,22 kg |