| ширина | 36 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 83 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 36 mm |
| тегло | 0,42 kg |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър | 82 mm |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| ширина | 36 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ASB |
| вътрешен диаметър | 42 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| ширина | 36 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 73,15 mm |
| отвор | 30 mm |
| външен диаметър | 249 mm |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 74,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 55,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| повърхност | боядисан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0310/0030 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 74,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър на главината на колелото | 55,8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| повърхност | боядисан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0310/0030 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесен лагер |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 51 mm |
| тегло | 9,84 kg |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 62 mm |