| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| ширина | 44 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| дебелина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 1,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 1159 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| ширина | 44 mm |
| ширина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 44 mm |
| тегло | 1,19 kg |
| вътрешен диаметър | 45 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| ширина | 128 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| вътрешна резба | M6 x 1,25 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 5,89 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 5,49 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 6540 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на спирачките | барабанни спирачки |
| ширина | 128 mm |
| дебелина | 155 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| вътрешна резба | M6 x 1,25 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 4,89 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 128 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| вътрешна резба | M6 x 1,25 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 5,89 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 128 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| ширина | 128 mm |
| дебелина | 155 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| вътрешна резба | M6 x 1,25 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 4,89 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 128 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |