| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| височина | 37 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37,1 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | не е за ESP |
| междуколесно разстояние | средна колесна база |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| ширина | 37,1 mm |
| вътрешен диаметър | 36,9 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| височина | 37 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| височина | 37 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4105125 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| височина | 37 mm |
| конструкция на спирачките | барабанни спирачки |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| височина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37,1 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 37 mm |
| външен диаметър 1 | 72 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| тегло | 0,74 kg |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| междуколесно разстояние | за скъсена колесна база |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4105185 |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 43 mm |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,48 kg |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 52 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 42210-AX000 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,38 kg |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| брой на полюсите | 96 |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| ширина | 43 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,75 kg |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| вътрешен диаметър | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |