| дебелина | 12 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| тегло | 0,045 kg |
| дебелина | 12 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| тегло | 0,045 kg |
| дебелина | 10 mm |
| вътрешен диаметър | 69 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,035 kg |
| дебелина | 10 mm |
| вътрешен диаметър | 69 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,035 kg |
| ширина | 21,5 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| складово изпълнение | коничен ролков лагер |
| тегло | 0,38 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър 1 | 30 mm |
| височина 1 | 55 mm |
| ширина 1 | 17 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 68 mm |
| ширина | 19 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър 1 | 30 mm |
| височина 1 | 55 mm |
| ширина 1 | 17 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 68 mm |
| ширина | 19 mm |
| ширина | 21,5 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| складово изпълнение | коничен ролков лагер |
| тегло | 0,38 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4105700 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина 2 | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 20 mm |
| ширина | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| ширина 2 | 13 mm |
| ширина 2 | 19 mm |
| ширина | 17 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| ширина | 21,3 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 20 mm |
| ширина 2 | 20 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 20 mm |
| тегло | 0,71 kg |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина 2 | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 20 mm |
| ширина 2 | 20 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър 1 | 30 mm |
| височина 1 | 62 mm |
| ширина 1 | 21,25 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 75 mm |
| ширина | 26 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| височина | 22 mm |
| ширина | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 49,8 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 20 mm |
| тегло | 0,9 kg |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина 2 | 20 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 50 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 50 mm |
| външен диаметър 1 | 80 mm |
| височина 2 | 20 mm |
| височина 1 | 20 mm |
| външен диаметър 2 | 80 mm |
| тегло | 0,92 kg |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| ширина | 20 mm |
| ширина | 21,5 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| складово изпълнение | коничен ролков лагер |
| тегло | 0,85 kg |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| ширина | 20 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| ширина | 20 mm |
| ширина | 26 mm |
| ширина 2 | 21,3 mm |
| ширина 2 | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| ширина | 21,5 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| складово изпълнение | коничен ролков лагер |
| тегло | 0,85 kg |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| ширина | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| ширина | 20 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 50 mm |
| ширина | 20 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 19 mm |