| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| тегло | 735 g |
| брой на полюсите | 44 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 72 mm |
| дебелина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| размер на ключ | 32 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,720 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 2925 g |
| брой на дупките 1 | 4 |
| брой на дупките 2 | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |