| дебелина | 22 mm |
| външен диаметър | 54,5 mm |
| материал | стоманена пластина |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 22 mm |
| външен диаметър | 54,5 mm |
| материал | стоманена пластина |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,59 kg |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| външен диаметър | 53 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 37 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| многокомпонентен | многокомпонентен |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4102295 |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37,1 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4102290 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ASB |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 37 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,44 kg |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| за OEномер | 1 201 568 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без интегриран ABS-сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| тегло | 735 g |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4102292 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 37 mm |
| тегло | 0,58 kg |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| височина | 37 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 39 mm |
| външен диаметър 1 | 72 mm |
| височина 1 | 37 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| тегло | 0,74 kg |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| многокомпонентен | многокомпонентен |
| ширина | 37 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без интегриран ABS-сензор |
| брой звена на верига | 290 |
| тегло | 745 g |
| брой на полюсите | 44 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| за OEномер | 1 112 547 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| Информация за монтаж |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,7 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой звена на верига | 235 |
| тегло | 463 g |
| външен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| ширина | 37 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ASB |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 53 mm |
| ширина | 37 mm |
| ширина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 39 mm |
| външен диаметър | 72 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,7 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 1,432 kg |
| кръг на дупките | 110 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| външен диаметър 1 | 39 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | съдържа два комплекта колесни лагери |
| външен диаметър | 53 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| ширина | 37 mm |