| страна на монтаж | предна ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 131 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| ширина | 82 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4102299 |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 131,3 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 90 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ширина | 102 mm |
| тегло | 2,92 kg |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| външен диаметър 2 | 78 mm |
| дължина на болт (щифт) | 32 mm |
| ширина | 92 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| външен диаметър | 78 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| складово изпълнение | двуредов |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 2,570 kg |
| необходими бройки | 2 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| външен диаметър | 136 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 78 mm |
| фланец | 131,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| ширина | 102 mm |
| външен диаметър 2 | 78 mm |
| дължина на болт (щифт) | 32 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 136 mm |
| ширина | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| външен диаметър | 136 mm |
| ширина | 92 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| външен диаметър | 78 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 2,570 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 136 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| външен диаметър | 131,5 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 45 |
| тегло | 2900 g |
| ъгъл на завъртане | 90 ° |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| ширина | 92 mm |
| тегло | 2,57 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 29,5 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| външен диаметър | 78 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на дупките | 5 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| фланец | 136 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4102320 |
| тегло | 3605 g |
| брой на дупките 1 | 4 |
| брой на дупките 2 | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| външен диаметър | 136 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден сензор за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващи болтове на колелото |
| външен диаметър | 136 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| вид на закрепването | четириточково закрепване |
| тегло | 3,34 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 3,28 kg |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| височина 1 | 83 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 3,28 kg |
| ширина | 136 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 26 mm |
| брой контакти | 2 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| дължина на болта под главата | 42 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 3,340 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| външен диаметър | 135 mm |
| ширина | 63 mm |
| външен диаметър 2 | 115 mm |
| ширина 2 | 150 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| външен диаметър 1 | 131 mm |
| височина 1 | 82 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| тегло | 2,53 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| външен диаметър 1 | 131 mm |
| височина 1 | 82 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран магнитен сензорен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| тегло | 2,53 kg |
| кръг на дупките | 100 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| външен диаметър 1 | 136 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| ширина | 136 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 26 mm |
| брой контакти | 2 |
| складово изпълнение | кос съчмен лагер |
| дължина на болта под главата | 42 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 3,340 kg |
| необходими бройки | 2 |