| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 40 mm |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330857 |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 68 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,005 kg |
| форма | права |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 580 mm |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 850 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 985 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 938 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | -90 kPA |
| Налягане до | 100 kPA |
| вид на датчика | активен сензор |
| обща дължина | 690 mm |
| дължина | 690 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,055 kg |
| дължина на кабела | 690 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| обща дължина | 985 mm |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 660 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 660 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 690 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,055 kg |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 860 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 870 mm |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 855 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 985 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| брой контакти | 3 |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 954 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 660 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| брой проводи | 1 |
| налягане | -90000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 954 mm |
| за номер на производител | 6PX 012 684-021 |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,05 kg |
| дължина | 954 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 420 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| вид на датчика | лостов датчик |
| вид на горивото | дизел |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 270 mm |