| дължина | 540 mm |
| наличен MAPPкод |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59506228 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 802 mm |
| наличен MAPPкод |
| ламбдасонда | широко лентова ламбда сонда |
| дължина | 500 mm |
| брой контакти | 6 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 540 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 802 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 470 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 540 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |