| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 14 |
| точка на (пре)включване | 80 °C |
| точка на (пре)включване | 10 °C |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | бял |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| за номер артикул | 550384 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 616 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 56 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| цвят | зелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина на кабела | 615 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 640 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 850 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 850 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 820 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 820 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 610 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 610 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| захранване с гориво | монтаж заедно с горивопроводния модул (помпа+сонда) |
| вид на горивото | бензин |