| мярка на резбата | M14x1.5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| инструменти | с индикация за температурата на водата |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330121 |
| за номер артикул | 330097 |
| дължина | 55 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 1 |
| цвят | кафяв |
| материал | пластмаса |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 130 °C |
| дължина на болта под главата | 29 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,03 kg |
| дължина | 55 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 1 |
| цвят | кафяв |
| материал | месинг |
| материал | пластмаса |
| точка на (пре)включване | 130 °C |
| дължина на болта под главата | 29 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| за OEномер | 12 62 1 710 512 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| цвят | светлокафяв |
| за OEномер | 12 62 1 710 512 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| цвят | светлокафяв |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| цвят | светлокафяв |
| брой контакти | 1 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,032 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой на полюсите | 1 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | кафяв |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 74 Ом |
| IDизпълнение на щекера | 2 polig |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| размер на ключ | 19 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| брой контакти | 2 |
| дълбочина на монтаж | 37 mm |
| цвят | зелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 22 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| съответства на цвета на оригиналната част | млечнобял |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| съответства на цвета на оригиналната част | млечнобял |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1300 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 56,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 30000 Pa] о |
| налягане | 245000 Pa] д |
| дължина | 79 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,043 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1300 Ом |
| дължина | 79 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,043 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 26000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дълбочина на монтаж | 56,3 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1,3 kОм |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1270 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дълбочина на монтаж | 56,3 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1,3 kОм |