| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| цветна маркировка | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| точка на (пре)включване | 140 °C |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330116 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330129 |
| въртящ момент за завиване до | 22 Nm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| дължина | 109 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| температурен диапазон до | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 610 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 56 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,028 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,028 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 725 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 550 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 5000 Ом |
| съпротивление | 544 Ом |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина на кабела | 725 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 550 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 1520 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой контакти | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| включваща функция | превключвател |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за OEномер | 11 78 1 735 710 |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| захранване с гориво | монтаж заедно с горивопроводния модул (помпа+сонда) |
| вид на горивото | бензин |