| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 48,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 48,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,028 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 898 mm |
| дължина | 683 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 560 mm |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 893 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 770 mm |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 893 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| цвят | син |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 770 mm |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 6 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 683 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 560 mm |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | вграждане |
| страна на монтаж | вграждане |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 470 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 6 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 510 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 910 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 910 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |